Wygodne oglądanie

Najlepsza rozrywka - programy, seriale, filmy, kanały na żywo.

W Playerze dbamy o wygodę oglądania Twoich ulubionych materiałów. Dzięki prostym funkcjonalnościom w aplikacji teraz nic Cię nie ominie. Gdziekolwiek jesteś, możesz oglądać swoje ulubione programy i seriale, a kanały LIVE oglądasz na żywo, tu i teraz, z możliwością cofania do 2 godzin.

TV EVERYWHERE

OGLĄDASZ NA KAŻDYM URZĄDZENIU

Dzięki aplikacji player.pl możesz oglądać wybrane przez Ciebie programy, filmy i seriale, a także kanały na żywo na urządzeniach mobilnych. Oglądasz gdzie chcesz – w domu, w podróży, w poczekalni. Nie musicie sięgać po te same tytuły w tym samym czasie – korzystacie z opcji oglądania na 2 urządzeniach jednocześnie.

Masz telewizję na żywo zawsze przy sobie

Oglądacie różne tytuły w tym samym czasie

Możecie oglądać na 2 urządzeniach jednocześnie

Tramwaj, sklep, tylne siedzenie auta – tam też możesz oglądać to, na co masz ochotę

BACKWARD EPG

COFANIE PROGRAMÓW DO 24 GODZIN

W Playerze masz możliwość oglądania wybranych programów już wyemitowanych do 24 godzin wstecz. Jeśli chcesz wrócić do jakiegoś programu, który już został wyemitowany, dzięki tej funkcji możesz go ponownie odtworzyć w ciągu 24 godzin.

Nie musisz pamiętać o dacie emisji ważnych programów

Możesz pomylić dni tygodnia, ale nie przegapisz swojego programu

Przechodzisz z Programu TV (EPG) prosto do materiału

Możesz oglądać materiały na żywo z przeszłości

TIMESHIFT

COFANIE KANAŁÓW LIVE DO 2 GODZIN

Możliwość przewijania oglądanego na żywo programu do 2 godzin wstecz. Oglądasz program na żywo i nagle dzieje się coś niezwykłego. Chcesz do tego wrócić. Możesz przewinąć program na żywo nawet do 2 godzin wstecz i jeszcze raz zobaczyć, co się dokładnie wydarzyło lub wysłuchać ważnych wiadomości. Teraz nic Cię nie ominie.

Ty decydujesz o powtórkach

Możesz jeszcze raz obejrzeć tę scenę

Możesz jeszcze raz obejrzeć tę bramkę

Możesz jeszcze raz obejrzeć tego newsa

KONTYNUUJ OGLĄDANIE

OD TEGO SAMEGO MOMENTU

Możliwość kontynuowania oglądania materiału na dowolnym urządzeniu. Dzięki funkcji „Kontynuuj oglądanie” masz możliwość oglądania dalej danego programu, filmu czy serialu od tego samego momentu, w którym skończyłeś/skończyłaś oglądanie, na ulubionym urządzeniu. Z aplikacji player.pl możesz korzystać na 2 urządzeniach jednocześnie. Oglądasz swój ulubiony serial w domu na laptopie, wychodzisz na spacer i kontynuujesz oglądanie tego materiału na telefonie. Materiał włącza się dokładnie w tym miejscu, w którym skończyłeś/skończyłaś go oglądać na pierwszym urządzeniu.

Nawet jeśli jesteś w ruchu, nie musisz przestawać oglądać

Nie musisz pamiętać, gdzie przerwałaś/przerwałeś oglądanie

Materiał włącza się tam, gdzie powinien

Materiał zaczyna się od ostatniego momentu na każdym urządzeniu

START OVER

OGLĄDAJ OD POCZĄTKU

Możliwość oglądania programu lub filmu, który już się rozpoczął od początku. Każdy program, film lub odcinek serialu, który jest aktualnie wyświetlany na żywo, możesz obejrzeć od początku. Niezależnie od którego momentu zaczniesz oglądać wybrany program, zawsze obejrzysz go w całości. Nie musisz samodzielnie przewijać i szukać początku programu. Dzięki jednej prostej funkcji zaczniesz oglądać dany program automatycznie od początku.

Wchodzisz w trakcie programu, a oglądasz od pierwszej minuty

Nie musisz przewijać i szukać początku

Nagrywanie przestaje być potrzebne

Możesz zacząć jeszcze raz

SMART TV

APLIKACJA NA SMART TV

Dzięki aplikacji player.pl możesz oglądać swoje ulubione filmy, seriale i wydarzenia sportowe na dużym ekranie telewizora. Jesteś u siebie w salonie, siedzisz wygodnie na kanapie i czujesz się jak w kinie lub na stadionie. To rozrywka na najwyższym poziomie.

Masz swoje prywatne kino w domu

Oglądasz sport w HD na wielkim ekranie własnego telewizora

Wygodnie, za pomocą pilota przeglądasz setki dopasowanych materiałów

W jednej aplikacji masz dostęp do kanałów LIVE, jak w telewizji kablowej

*Możliwe przekazy autopromocyjne