Korzystaj z bezpłatnej wersji Playera dla zalogowanych
zaloguj się
I OGLĄDAJ WYBRANE MATERIAŁY Z BIBLIOTEKI VOD BEZ OPŁAT
Wybierz spośród 17 000 godzin programów, seriali filmów i bajek dostępnych bez opłat
zaloguj się
i korzystaj z bezpłatnej wersji serwisu player
Dołącz do nas! Mamy już ponad 5,5 miliona zalogowanych użytkowników Playera
zaloguj się
i korzystaj z bezpłatnej wersji serwisu player
Teraz oglądanie z Playerem jest jeszcze łatwiejsze. Odkryj nowe opcje: Kontynuuj oglądanie, Ulubione, Profile, Notyfikacje i Rekomendacje.
zaloguj się
i korzystaj z bezpłatnej wersji serwisu player
Ponad 1000 tytułów, prawie 32 000 odcinków bez żadnych opłat
zaloguj się
i korzystaj z bezpłatnej wersji serwisu player

Bezpłatna wersja serwisu Player

Zaloguj się do Playera i oglądaj ulubione programy

W Playerze znajdziesz setki tytułów popularnych programów, seriali i filmów, dostępnych za darmo dla zalogowanych użytkowników serwisu. Z rejestracją i logowaniem nie wiążą się żadne opłaty. Zobacz, z czego możesz korzystaćw Playerze dla zalogowanych w wesji bez opłat.

Oglądasz tysiące godzin materiałów VOD - seriali, programów, filmów, bajek - legalnie i bez żadnych opłat

Najpopularniejsze programy rozrywkowe
Wybór najlepszych filmów

Kolekcja jest aktualna na 20.12.2019. Pełna dostępna kolekcja możliwa do sprawdzenia w player.pl

Do czego zyskujesz dostęp po zalogowaniu się do bezpłatbnej wersji Playera?

Najlepsze seriale i programy TVN
Bogata biblioteka materiałów VOD z popularnymi programami rozrywkowymi
Szeroki wybór filmów oraz bajek dla dzieci

Twój Player - jesteś sobą, wszędzie na każdym urządzeniu

Jako zalogowany użytkownik dowolnie i wygodnie oglądasz bezpłatne materiały w serwisie. Na każdym urządzeniu szybko i z łatwością możesz wrócić do swoich ulubionych materiałów.

Zaloguj się

ULUBIONE

Własna lista Twoich ulubionych programów i seriali.
W Playerze możesz w łatwy sposób stworzyć i aktualizować własny katalog ulubionych programów. Wybierasz najciekawsze dla siebie materiały, filmy i seriale i dodajesz do listy. Dzięki temu masz do nich szybki i łatwy dostęp. Twoja lista ulubionych programów jest dostępna na każdym urządzeniu, na którym logujesz się do Playera.

PROFILE

Możliwość ustawienia własnego profilu użytkownika, który korzysta z aplikacji.
W jednej aplikacji w Playerze masz możliwość ustawienia aż 5 różnych profili użytkowników. Dzięki temu, zarówno Ty jak i Twoi bliscy korzystający z tej samej aplikacji, macie dostęp do własnej wersji aplikacji. Każdy użytkownik tworzy swoją nazwę i wizytówkę profilu (awatara), ma swoją listę ulubionych materiałów w sekcji „Kontynuuj oglądanie”. Każdy ogląda to, co lubi.

KONTYNUUJ OGLĄDANIE

Możliwość kontynuowania oglądania materiału na dowolnym urządzeniu.
Jeśli przerwiesz oglądanie wybranego programu lub serialu, to zawsze łatwo możesz wrócić do momentu, w którym skończyłeś oglądanie. Bez względu na to, na jakim urządzeniu oglądasz dalej, nie tracisz czasu na poszukiwania i powtórki.

REKOMENDACJE

Polecane i rekomendowane dla Ciebie
Im więcej różnych matriałów oglądasz, tym bardziej różnorodne i ciekawe propozycje kolejnych programów i seriali dostajesz. Wybieramy dla Ciebie i rekomendujemy materiały, które mogą Cię zainteresować, a o których istnieniu w Playerze nie miałeś pojęcia.

NOTYFIKACJE

Informacja o nowych odcinkach.
Wystarczy, że dodasz tytuł do Ulubionych, a w momencie kiedy pojawi się nowy odcinek Twojego ulubionego programu lub serialu, otrzymasz wygodne przypomnienie w serduszku w menu serwisu.

Masz jedno konto, a oglądasz gdzie chcesz, bez żadnych opłat, nawet na 5 urządzeniach

Twoje urządzenia na których masz dostęp do bezpłatnej wersji serwisu player:
  • Komputer
  • Telefon komórkowy
  • player+ BOX
  • SMART TV
  • Tablet

Twój Player jest taki sam, bez względu na to, gdzie i na czym go odtwarzasz

Na tym samym urządzeniu, które dzielisz z bliską osobą macie dwa niezależne profile, dzięki czemu programy, treści i rekomendacje dostosowane są do Waszych różnych gustów, a listę Ulubionych każdy ma swoją.

Oglądasz odcinek ulubionego serialu na komputerze, ale musisz wyjść z domu, więc włączasz aplikację Player na smartfonie lub tablecie i dalej oglądasz serial od momentu, w którym przerwałaś/przerwałeś.

Widzisz rekomendacje programów, seriali czy filmów dopasowane do Twoich zainteresowań. W ten sposób odkrywasz też nowe treści, które mogą Ci się spodobać, a których sam byś nie wyszukała/wyszukał w obszernej bibliotece Playera.

Dodajesz do listy Ulubione tytuły, które Cię interesują i możesz wrócić do ich oglądania w każdym momencie, na każdym urządzeniu, z którego logujesz się na swoje konto w Playerze.

Dostajesz powiadomienia o nowych odcinkach Twoich ulubionych programów i seriali na ikonce serduszka w menu. Łatwiej je znaleźć w serwisie.

Masz łatwy dostęp do bezpłatnego Playera?

Prosta rejestracja Nie masz jeszcze konta w Playerze? Rejestracja zajmie Ci 30 sekund, albo krócej, jeśli wybierzesz rejestrację za pomocą Facebooka. Możesz to zrobić tutaj.
Bezpieczne dane Twoje dane są bezpieczne, a ich ochrona jest dla nas priorytetem. Nie będziemy ich przekazywać podmiotom trzecim. Sam decydujesz, czy zgadzasz się na komunikację w oddzielnych zgodach.
Szybkie logowanie Logujesz się jednym kliknięciem. A jeśli chcesz pominąć ten krok, wystarczy, że na swoich prywatnych urządzeniach zaznaczysz, że chcesz pozostać zalogowany. Tak, jak Tobie wygodnie.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o bezpłatną wersję serwisu player? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na ważne tematy.

Czy z założeniem konta w player wiążą się jakieś opłaty?

Nie. Rejestracja i logowanie do bezpłatnej wersji serwisu są bez jakichkolwiek opłat.

Czy wraz z koniecznością logowania do bezpłatnej wersji serwisu część dotychczasowych darmowych materiałów stanie się płatna?

Nie. Bezpłatna część serwisu zawiera te same materiały i tytuły, co wcześniej. Po zalogowaniu masz do nich wszystkich dostęp. Jeśli nie możesz znaleźć materiału, który wcześniej był dla Ciebie za darmo dostępny, nie ma to związku z logowaniem. Jeśli coś nie działa tak, jak powinno – daj znam znać, zweryfikujemy co się stało i zrobimy wszystko, co możemy, by działało prawidłowo.

Dlaczego niektóre bezpłatne materiały są dostępne tylko po zalogowaniu?

Dzięki temu, że niektóre materiały są dostępne tylko po zalogowaniu, oglądając je możesz korzystać w pełni z funkcjonalności Playera, takich jak: Profile Użytkownika, Ulubione, Kontynuuj Oglądanie, Rekomendacje. Te funkcjonalności pozwolą Ci łatwiej wracać do tych materiałów, które lubisz a także wybierać nowe materiały, które Cię zaciekawią.

Skąd będę wiedzieć, które materiały są dostępne dla mnie po zalogowaniu?

Kiedy się zalogujesz będziesz mieć dostęp do wszystkich tych materiałów, które nie wymagają zakupu pakietu. Aby sprawdzić, które to materiały wystarczy, że bezpośrednio po zalogowaniu wejdziesz do katalogu materiałów wideo i zaznaczysz filtr „Dostępne dla mnie” – wszystkie wyświetlone materiały to te, które możesz oglądać po zalogowaniu.

Czy mimo tego, że mój serial jest teraz dostępny tylko po zalogowaniu, dalej będzie możliwe oglądanie go bezpłatnie?

Oglądanie każdego materiału wideo, który został oznaczony buttonem: „Zaloguj się, aby oglądać bezpłatnie”, wymaga jedynie zalogowania i wciąż jest bezpłatne. Zalogowanie umożliwi Ci nie tylko dostęp do Twojego serialu, ale także korzystanie z pełni funkcjonalności Playera.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami ›